۱ نظر اشتراک گذاری

شهید محمدرضا مقصودی

شهدای بسیج
شهید محمدرضا مقصودی

شهید محمدرضا مقصودی

تاریخ تولد : 1349

محل تولد : پیربکران

سن : 20 سال

شغل : مکانیک و محصل

محل شهادت : جفیره اهواز


زندگینامه 

شهید محمدرضا مقصودی در سال 1349 دیده به جهان گشود. او در تمام طول عمر خود، تمامی اعضا و جوارحش را در راه خدا و خدمت به مردم به کار می بست. او تا دوران قبل از ورود به جبهه های حق علیه باطل از همنشینی با رفیق بد و اعمال ناشایست بر حذر بود و اهل خانه را به تقوا و پرهیز از گناه سفارش می کرد. او که همواره نمازش را  به موقع ادا می نمود، همه وقت و در همه حالات برای امام خمینی (ره) دعا می کرد. این شهید بزرگوار بخاطر ارادت خاصی که به امام خمینی(ره) داشت، به فرمان امام لبیک گفت و به جبهه های حق علیه باطل شتافت و سرانجام در تاریخ 8/8/1369 در منطقه جفیره اهواز به درجه رفیع شهادت نائل گشت.


خاطره ای از شهید محمد رضا مقصودی

به گفته اهل خانواده، شهید محمدرضا مقصودی، عاشق و دل باخته امام بود و به انقلاب عشق می ورزید. او همیشه در راهپیمایی ها شرکت می نمود و در منزل همیشه نماز و قرآن می خواند و برادر و خواهرهایش را به نماز و روزه سفارش می کرد و از رفیق بد دوری می جست. راستگو و درست کردار و امین به تمام معنا بود و در مدرسه به نیکوکاری از ایشان یاد می کردند.


فرازی از وصیت نامه شهید محمد رضا مقصودی

عرض سلام خدمت پدر عزیزم و دیگر اعضای خانواده.اینجانب محمدرضا مقصودی خدمت برادرم علیرضا و خواهران عزیزم دعا و سلام میرسانم. در ضمن از همه خواهرانم و برادرم می خواهم که همیشه در راه امام و اسلام قدم بردارند و دعاگوی امام عزیز و سربازان اسلام باشند و پیروزی اسلام را بر کفر جهانی یعنی آمریکا و نوکرش صدام را از خداوند آرزو کنند.


نظرات (۱)

  1. قیمت ربع سکه
    سلام وبلاگتون عالیه

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی